Połowa wakacji już za nami - szybko minęło, prawda? Tymczasem pora zwrócić uwagę, że wrzesień zbliża się wielkimi krokami i najwyższy czas zacząć wyposażać pokój naszej pociechy.

Dla wielu z Państwa będzie to czas, gdy Wasze dziecko po raz pierwszy przekroczy progi szkoły - czy jesteście gotowi na to podniosłe wydarzenie? Inni mogą się zastanawiać nad faktem szybkiego dorastania pociechy i koniecznością zmiany mebli z tych bardziej dziecięcych na modele odpowiadające potrzebom i gustowi nastolatków.

Z myślą o wszystkich, dla których komfort i bezpieczeństwo dziecka stanowią wartość nadrzędną przygotowaliśmy specjalną promocję meblowa wyprawka szkolna od mebline. Promocja trwa w dniach 04.08.2016 - 30.09.2016.

Jakie korzyści czekają na Państwa? Do każdego zamówienia na meble dziecięce lub młodzieżowe dołączamy śliczny i oryginalny plan lekcji. Dodatkowo, jeśli kwota zamówionych mebli dziecięcych i młodzieżowych przekroczy 500 zł otrzymają Państwo DARMOWĄ DOSTAWĘ, upominek w postaci firmowego długopisu PARKER i, oczywiście, plan lekcji. Aby zrealizować darmową dostawę wystarczy przy wyborze opcji dostawy kliknąć „Meblowa wyprawka szkolna”.

Uwaga! Darmowa dostaw obejmuje tylko i wyłącznie meble z kategorii dziecięce i młodzieżowe powyżej 500zł.

Przejdź do sklepu www.mebline.pl