Połączenie funkcjonalności i niebanalnego designu to kwintesencja nowoczesności.

Połączenie funkcjonalności i niebanalnego designu to kwintesencja nowoczesności. Wiszące komody w ofercie sklepu MEBLINE odpowiadają temu ideałowi w stu procentach.

Komody GOYA

Komoda GOYA to spełnienie marzeń o meblu, który nie tylko pełni funkcję użytkową, ale również stanowi zachwycającą ozdobę wnętrza. W pojemnych, praktycznych szufladach wyposażonych w system otwierania "PUSH-CLICK" zmieszczą się rozmaite akcesoria domowe, a oryginalna forma i wykończenie w wysokim połysku wniosą do Twojego salonu nowoczesny szyk i niebanalną elegancję. Obok takiej komody nikt nie przejdzie obojętnie.

Komody RTV SIGMA

Komody RTV muszą sprostać szczególnie wysokim wymaganiom. Są częścią naszego domowego centrum rozrywki, więc muszą być wyjątkowo funkcjonalne, a przy tym skupiają najwięcej uwagi, dlatego wizualnie też powinny być bez zarzutu. Komody RTV SIGMA to praktyczne meble zarówno do dużego, jak i niewielkiego salonu urządzonego w nowoczesnym stylu. W serii dostępne są trzy różne modele w czterech kombinacjach kolorystycznych.

Komody VIGO

Proste bryły, przeciętne wymiary, neutralne kolory, a efekt zdumiewający! Komody VIGO to idealna propozycja dla właścicieli niewielkich mieszkań, którzy poszukują mebli funkcjonalnych, skromniejszych gabarytowo, ale robiących duże wrażenie. W serii znajdują się modele z klasycznymi, jednolitymi frontami, a także komody wzbogacone o przeszklenia i modne oświetlenie LED. Ich nowoczesny charakter dodatkowo podkreśla przyciągające wzrok wykończenie w atrakcyjnym połysku.

Pełną ofertę komód i innych mebli do salonu mogą Państwo poznać na stronie www.mebline.pl