Krzesła, tak jak kłopoty, zwykle chodzą parami, a jeśli potrzebujesz kilku par do kuchni czy jadalni, całkowity koszt faktycznie może stać się kłopotliwy.

W asortymencie sklepu MEBLINE na szczęście nie brakuje krzeseł, które cechuje zarówno wysoka jakość wykonania, jak i niewygórowana cena.Nawet gdy urządzamy kawalerkę czy mieszkania dla singla, zwykle nie ograniczamy się do zakupu wyłącznie jednego krzesła. Solidne, wygodne krzesła dla całej rodziny to już niemały koszt, ale ograniczony budżet wcale nie oznacza, że musimy godzić się na podrzędną jakość.

Poniżej prezentujemy przykłady niedrogich krzeseł, które oprócz korzystnego stosunku jakości do ceny, dają Ci niemal nieograniczoną możliwość połączeń kolorystycznych. Szeroka paleta wybarwień i duży wybór tkanin obiciowych sprawiają, że z łatwością dopasujesz zestaw krzeseł do wnętrza Twojego domu.

 

Krzesła typu BOSS - 105 ZŁ

Prosty design, jak również obszerny wybór tkanin obiciowych na siedziska, gwarantują, że krzesła z serii BOSS sprawdzą się zarówno we wnętrzach klasycznych i eleganckich, jaki i nowoczesnych i minimalistycznych. Krzesła wykonane są z drewna bukowego, wykończonego ekologiczną bejcą i lakierem wodnym.

MEBLINE: Krzesła BOSS

 

Hokery kuchenne i krzesła barowe - do 100 zł

Wykonane w oparciu o stabilną konstrukcję, odporną na zarysowania i uszkodzenia, hokery i krzesła barowe znajdujące się w ofercie sklepu MEBLINE to niezwykle stylowy dodatek do kuchni wyposażonych w wyspę lub blat barowy. Możliwość wyboru wybarwienia oraz typu i kolorystyki pokrycia siedziska pozwala na idealne dopasowanie produktu do stylistyki wnętrza, a także gwarantuje, że krzesła sprawdzą się nawet w tak wymagającym środowisku jak bar, pub, czy kawiarnia.

MEBLINE: Hokery kuchenne i krzesła barowe