Z okazji zbliżającego się Mundialu mamy dla Was fantastyczny konkurs „Mebline rozpala mistrzowskie emocje”. Pokaż nam jak kibicujesz z rodzina, przyjaciółmi, zwierzętami; w domu i w plenerze!

Już niebawem Dzień Kobiet - kolejna okazja do świętowania! Z tej okazji mamy dla Was niesamowitą zabawę, w której możecie wygrać prezent idealny dla każdej kobiety!

Wielkanoc to magiczny czas, czas w którym staropolskim obyczajem przyozdabiamy swoje domy, mieszkania i jajka - symbol odradzającego się życia. Pokażcie nam jak wykonaliście Wasze pisanki!

KONKURS! KONKURS! KONKURS!!! Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Z tej okazji mamy dla Was filmowy KONKURS! Aby wziąć udział wystarczy wykonać proste zadanie konkursowe: W tytuł ulubionego filmu wpleć nazwę naszych mebli. Wybierzemy 5 najbardziej oryginalnych, nietuzinkowych i kreatywnych pomysłów i nagrodzimy je podwójnymi voucherami do sieci kin Cinema City w całej Polsce!

Kolejny raz słyszymy o piłce nożnej dosłownie na każdym kroku - w szkole, w pracy, w autobusach, w pubach - po prostu wszędzie. Dla niektórych z was EURO 2016 to dobra okazja na spotkanie z przyjaciółmi, sąsiadami i rodziną. Podziel się tą radością z nami, nagrodzimy Cię!