Z okazji zbliżającego się Mundialu mamy dla Was fantastyczny konkurs „Mebline rozpala mistrzowskie emocje”. Pokaż nam jak kibicujesz z rodzina, przyjaciółmi, zwierzętami; w domu i w plenerze!

Konkurs trwa 12 - 28.06. 2018 a do wygrania wyjątkowe nagrody dla prawdziwych kibiców:

1x OFICJALNA PIŁKA MECZOWA MISTRZOSTW ŚWIATA FIFA z aktywowanym NFC i autografem RAFAŁA KURZAWY

Adidas Telstar 18 FIFA World Cup Official Game Ball White to oficjalna piłka meczowa Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018, zatwierdzona z najwyższym atestem FIFA. Piłka w białym kolorze z pikselami w odcieniach szarości nawiązującymi do Rosyjskiej miejskiej architektury. Wzornictwem nawiązuje do pierwszej piłki Telstar wyprodukowanej z okazji Mistrzostw Świata w 1970 roku. Elegancji dodają jej złote loga adidas, Telstar 18 oraz 2018 FIFA World Cup Russia. Wykonana w najwyższej jakości, bezszwowa konstrukcja sklejana termicznie, gwarantuje doskonały kształt oraz zabezpiecza przed wchłanianiem wody z mokrego boiska. Jedyna w swoim rodzaju, zawiera chip NFC, unikalny identyfikator który pozwala uwolnić ekskluzywne dodatki na telefonie.

1x OFICJALNA DOMOWA KOSZULKA MECZOWA REPREZENTACJI POLSKI z autografem RAFAŁA KURZAWY

Koszulka VAPOR MATCH w 100% odzwierciedla trykot, który zakładają piłkarze podczas meczów reprezentacji. Najwyższy technologicznie model charakteryzuje się nowoczesnym systemem wykonania. Koszulka w całości wykonana w technologii Vaporknit, którą cechuje się mapowaniem ciała, aby zapewnić lepszy przepływ powietrza, dzięki zastosowaniu kanałów wentylacyjnych. Specjalnie wbudowane żebrowanie po wewnętrznej stronie koszulki zapobiega przywieraniu koszulki do ciała.  W okolicach klatki piersiowej oraz pleców zastosowano przewiewną siateczkę, która chroni przed przegrzaniem oraz zapewnia optymalną oddychalność. Godło narodowe wykonane w technologii hi-tech jest o 64% lżejsze niż w poprzednich wersjach koszulki. 

10x leżak komfortowy leżak drewniany na plażę, do ogrodu lub na balkon.

Leżak plażowy sygnowany logo MEBLINE Wysokiej jakości,oddychający i odporny na warunki atmosferyczne. Skład tkaniny: 65% PES / 35% CO.

Modny i praktyczny leżak - idealny gadżet na nadchodzące wakacje!

Rafał Kurzawa (ur. 29 stycznia 1993 w Wieruszowie) - polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w Górniku Zabrze oraz w reprezentacji Polski. W czasach juniorskich trenował w klubach: Zgoda Olszowa, Sokół Świba, Marcinki Kępno i Górnik Zabrze. 

Weź udział w zabawie i zgarnij fantastyczne nagrody! Zdjęcie konkursowe wrzuć tutaj:

Facebook

Instagram