Rozkładane narożniki pokojowe to rozwiązanie chętnie wykorzystywane w nowoczesnych i tradycyjnych mieszkaniach.

Decydując się na narożnik z funkcją spania oszczędzamy zarówno miejsce, jak i pieniądze.

Nowoczesny narożnik BONN W1

Narożnik do salonu doskonale sprawdza się w przypadku codziennego spania, jak i okolicznościowych wizyt naszych najbliższych. Praktyczny system rozkładania nie sprawia problemu; w jednej chwili możemy przeobrazić mebel wypoczynkowy w komfortowe miejsce do spania. Nie bez znaczenia pozostaje także obecność obszernego pojemnika na pościel.

Duży narożnik tapicerowany BONN W5

Prezentujemy Państwu naszą nowość – rozkładany narożnik do salonu BONN. Jego niewątpliwymi atutami są: duża powierzchnia użytkowa, bardzo komfortowa powierzchnia spania i łatwe rozkładanie. Mebel zaprojektowano i w całości wykonano w Polsce, dbając o najmniejsze szczegóły procesu produkcji. Wygodne wypełnienie siedziska i stosunkowo duże, ruchome zagłówki umożliwiają komfortowy wypoczynek. Niektóre modele z kolekcji BONN wyposażono w wygodną półkę, umożliwiającą położenie nań filiżanki lub pilota.

Rozkładany narożnik BONN W2 funkcją spania

Prezentowane narożniki cechują się ciekawym designem, w którym główną rolę odgrywa klasyka w nowoczesnym wydaniu. Proste, klasyczne linie uzupełniono nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, co w rezultacie dało produkt o niespotykanym, oryginalnym wyglądzie.

Duży Narożnik tapicerowany BONN W7

Narożniki BONN z łatwością dopasujesz do wnętrza swojego domu: oferujemy bogaty wybór tkanin, tak materiałowych jak i niebrudzących cleanaboo.  Gorąco polecamy i zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Tylko u nas znajdziecie gorące nowości w fantastycznie niskich cenach.

Chcesz poznać pozostałe modele? Kliknij:

Rozkładany narożnik BONN W3

Narożnik tapicerowany BONN W4

Nowoczesny narożnik tapicerowany BONN W6

Nowoczesny zestaw 3+2+1 BONN