Wyobrażasz sobie sytuację, w której bierzesz dwa wolne dni w pracy, żeby zrobić mały tour po okolicznych salonach meblowych?

Bez względu na to, czy mieszkasz w niewielkim mieszkaniu czy w dużym domu, wiesz zapewne, że miejsca do przechowywania nigdy nie jest zbyt wiele. Oto kilka praktycznych rad, które nie tylko pomogą Ci lepiej zorganizować każde pomieszczenie, ale usprawnią także codzienne funkcjonowanie w Twoim domu. 

Bez względu na to, czy kupujesz gotową szafę wolnostojącą, zamawiasz szafę wnękową na wymiar, czy urządzasz garderobę w odrębnym pomieszczeniu, sukces Twojego przedsięwzięcia zawsze opiera się na tych samych zasadach – dokładnej ocenie potrzeb i skrupulatnym planowaniu.

Szukasz niebanalnej ławy do nowoczesnego salonu? Prezentujemy kilka modeli, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Ich odważne kształty i szykowne wykończenia zaimponują nawet najbardziej wymagającym klientom, szukającym rozwiązań nowatorskich, a jednocześnie eleganckich i kunsztownych.

Tkanina obiciowa określa charakter mebla i nadaje ton całemu wnętrzu. Podpowiadamy, jak spośród szerokiej oferty materiałów wybrać taki, który będzie zarówno atrakcyjny, jak i funkcjonalny.