Narożniki z funkcją spania łączą w sobie dwie najważniejsze cechy dobrych mebli: styl i funkcjonalność. Ponadto wcale nie muszą kosztować fortuny. Prezentujemy trzy typy eleganckich narożników dostępnych za nieco ponad 1000 zł.

O praktyczności rozkładanych narożników z funkcją spania można by pisać bez końca. Są nie tylko ciekawą formą, która nadaje pokojowi dziennemu nieco bardziej luksusowy charakter niż sofa, ale również niezwykle wygodnym rozwiązaniem, które możemy docenić w wielu codziennych sytuacjach. Dzięki większej powierzchni do siedzenia, jesteśmy w stanie na przykład przyjąć większą liczbę gości albo po prostu rozsiąść się wygodnie z całą rodziną i obejrzeć film w leniwe, niedzielne popołudnie. W końcu nie musimy się też zastanawiać, jak przenocować znajomego, który na kilka dni zatrzymuje się w mieście.

Wielofunkcyjność rozkładanych narożników z pewnością docenią też osoby posiadające niewielkie mieszkania typu studio, w których jedna, ograniczona przestrzeń musi spełniać wiele zadań. Komfortowy narożnik w ciągu kilku sekund zamienia się w pokaźnych rozmiarów miejsce do spania, które wygodą nie ustępuje tradycyjnemu łóżku. Do tego oferuje okazały pojemnik na schowanie pościeli lub innych rzeczy, na które nie starczyło miejsca w komodzie czy szafie.
Co najważniejsze, narożniki z funkcją spania są dostępne w szerokim przedziale cenowym. W ofercie sklepu MEBLINE nie brakuje eleganckich, nowoczesnych modeli w przystępnych cenach. Oto kilka ciekawych modeli:


Narożnik EUFORIA

Poza oczywistą funkcjonalnością, narożniki typu EUFORIA dają nam szeroki wachlarz możliwości stylizacji wnętrza. Dzięki różnorodnym obiciom tak samego narożnika, jak i poduszek służących za oparcie, nadają się do różnego typu wnętrz, nie tylko do salonu, ale również do eleganckiego biura, czy pokoju nastolatka.

MEBLINE: Rozkładany narożnik EUFORIA sonoma

 


Narożnik GORDIA

Dzięki prostej i eleganckiej formie, narożniki GORDIA są wręcz stworzone do wysmakowanych, minimalistycznych aranżacji, w których będą mogły przyciągać wzrok i odgrywać główną rolę. Mimo klasycznych, stonowanych barw, robią wspaniałe wrażenie i stanowią wyrazisty element nowoczesnego wnętrza.

MEBLINE: Narożnik tapicerowany GORDIA szary

 

MEBLINE: Narożnik tapicerowany GORDIA brąz

 

Narożnik FORM

Narożnik typu form to doskonały sposób na zachowanie prostej, nowoczesnej formy, idealnie wpisującej się w minimalistyczne wnętrze, i jednoczesne wprowadzenie żywych barw do neutralnej stylizacji. Poduszki służące za oparcie dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: czerwonej, limonkowej, niebieskiej, a także w stonowanym beżu i klasycznej czerni.

MEBLINE: Narożnik tapicerowany FORM green z funkcją spania

Więcej modeli narożników znajdziesz na stronie mebline.pl