Czas płynie nieubłaganie. Jeśli twoje dziecko za kilka dni rozpoczyna naukę w szkole średniej, prawdopodobnie zastanawiasz się, kiedy minęło te piętnaście lat. Pamiętaj jednak, że dla nastolatka to jeszcze większe przeżycie niż dla ciebie. To duża zmiana i symboliczny krok w kierunku dojrzałości, dlatego warto ten moment uhonorować – na przykład nowym wyposażeniem pokoju.

Wchodząc w nowy etap życia, twoje dziecko coraz częściej będzie chciało podkreślać swoją „dorosłość” i indywidualizm nie tylko w swoim wizerunku, ale także w estetyce bezpośredniego otoczenia. A wrażliwy, wyrozumiały rodzic, który nie zapomina, „jak cielęciem był”, zapewnia nastolatkowi sporo przestrzeni do autokreacji. Oznacza to, że aranżacja pokoju dorastającego dziecka powinna być jedynie neutralnym tłem dla jego gustów i zainteresowań. Oto kilka propozycji idealnych mebli systemowych w ofercie sklepu Mebline.pl

Meble systemowe LIDO

Kolekcja młodzieżowa LIDO to wspaniała oferta dla osób ceniących meble, które przykuwają uwagę, ale jednocześnie nie są krzykliwe. Stonowany kolor bazowy uzupełniono tu różnokolorowymi dodatkami w bieli, fiolecie lub limonkowej zieleni, co pozwala na stworzenie aranżacji podkreślającej charakter użytkownika. Niewątpliwym atutem kolekcji jest fakt, że jakość i precyzja wykonania mebli idą w parze z ich niewygórowaną ceną.

Meble systemowe ZONDA

Nowoczesne meble młodzieżowe ZONDA to doskonały wybór dla osób, które szukają uniwersalnych mebli na długie lata użytkowania. Dzięki stonowanej kolorystyce i dużemu wyborowi elementów o nieco biurowej stylistyce, system ZONDA pozwala na tworzenie prostych, ponadczasowych aranżacji, które z pewnością spodobają się miłośnikom zachowawczych rozwiązań designerskich i kolorystycznych. Zestaw nie jest jednak pozbawiony oryginalności. Na szczególną uwagę zasługujeciekawy projekt regału na książki i rzadko spotykana komoda z drzwiami przesuwnymi.

Meble młodzieżowe REST

Meble młodzieżowe REST są nowością w ofercie sklepu Mebline.pl, a już zyskały dużą popularność. Trudno powiedzieć, czy to ze względu na swoją funkcjonalność i niewygórowane ceny, czy ponadczasową kolorystykę i uniwersalność. Jedno jest jednak pewne - taki zestaw to recepta na przyjazne, nieprzytłaczające wnętrze z mnóstwem uroku i nutą nowoczesności.

Meble młodzieżowe FINEZJA

Jest też coś dla miłośników klasyki i naturalności. Meble młodzieżowe FINEZJA cechuje tradycyjna prostota i uniwersalność, dzięki czemu pasują one zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego, bez względu na wiek lokatora. Dąb sonoma - jedno z najpopularniejszych wybarwień, imitujących naturalne drewno - wspaniale komponuje się z niemal wszystkimi barwami. Dobierając ciekawe dodatki, możemy stworzyć rozmaite stylizacje dopasowane do wieku, płci, czy zainteresowań naszej pociechy. W ten sposób zestaw FINEZJA może nam służyć przez wiele lat!

Meble systemowe BREGI

Grafitowe meble do pokoju nastolatka? A niby czemu nie? Porzuć stereotypy, drogi rodzicu, i zaakceptuj fakt, że nie to ładne, co ładne, lecz to, co się komu podoba. A tak się składa, że nastolatki lubią czerń i inne ciemne, stonowane kolory. W Mebline.pl doskonale o tym wiemy, dlatego wychodzimy naprzeciw młodzieżowym gustom z serią mebli BREGI, które można dodatkowo personalizować motywami kwiatowymi, modowymi, sportowymi i muzycznymi. Jeśli jednak twój nastolatek nie odżegnuje się od intensywnych kolorów, do wyboru mamy również fronty w pięknym, dziewczęcym fiolecie i równie atrakcyjnym, niebieskim wybarwieniu. 

Pełną ofertę mebli młodzieżowych można znaleźć na www.mebline.pl