Czas płynie nieubłaganie. Jeśli twoje dziecko za kilka dni rozpoczyna naukę w szkole średniej, prawdopodobnie zastanawiasz się, kiedy minęło te piętnaście lat. Pamiętaj jednak, że dla nastolatka to jeszcze większe przeżycie niż dla ciebie. To duża zmiana i symboliczny krok w kierunku dojrzałości, dlatego warto ten moment uhonorować – na przykład nowym wyposażeniem pokoju.

Wchodząc w nowy etap życia, twoje dziecko coraz częściej będzie chciało podkreślać swoją „dorosłość” i indywidualizm nie tylko w swoim wizerunku, ale także w estetyce bezpośredniego otoczenia. A wrażliwy, wyrozumiały rodzic, który nie zapomina, „jak cielęciem był”, zapewnia nastolatkowi sporo przestrzeni do autokreacji. Oznacza to, że aranżacja pokoju dorastającego dziecka powinna być jedynie neutralnym tłem dla jego gustów i zainteresowań. Oto kilka propozycji idealnych mebli systemowych w ofercie sklepu Mebline.pl

PL: Meble systemowe LIDO

NL: Meble systemowe LIDO

Kolekcja młodzieżowa LIDO to wspaniała oferta dla osób ceniących meble, które przykuwają uwagę, ale jednocześnie nie są krzykliwe. Stonowany kolor bazowy uzupełniono tu różnokolorowymi dodatkami w bieli, fiolecie lub limonkowej zieleni, co pozwala na stworzenie aranżacji podkreślającej charakter użytkownika. Niewątpliwym atutem kolekcji jest fakt, że jakość i precyzja wykonania mebli idą w parze z ich niewygórowaną ceną.

PL: Meble systemowe ZONDA

NL: Meble systemowe ZONDA 

Nowoczesne meble młodzieżowe ZONDA to doskonały wybór dla osób, które szukają uniwersalnych mebli na długie lata użytkowania. Dzięki stonowanej kolorystyce i dużemu wyborowi elementów o nieco biurowej stylistyce, system ZONDA pozwala na tworzenie prostych, ponadczasowych aranżacji, które z pewnością spodobają się miłośnikom zachowawczych rozwiązań designerskich i kolorystycznych. Zestaw nie jest jednak pozbawiony oryginalności. Na szczególną uwagę zasługujeciekawy projekt regału na książki i rzadko spotykana komoda z drzwiami przesuwnymi.

PL: Meble młodzieżowe REST

NL: Meble młodzieżowe REST

Meble młodzieżowe REST są nowością w ofercie sklepu Mebline.pl, a już zyskały dużą popularność. Trudno powiedzieć, czy to ze względu na swoją funkcjonalność i niewygórowane ceny, czy ponadczasową kolorystykę i uniwersalność. Jedno jest jednak pewne - taki zestaw to recepta na przyjazne, nieprzytłaczające wnętrze z mnóstwem uroku i nutą nowoczesności.

PL: Meble młodzieżowe FINEZJA

NL: Meble młodzieżowe FINEZJA

Jest też coś dla miłośników klasyki i naturalności. Meble młodzieżowe FINEZJA cechuje tradycyjna prostota i uniwersalność, dzięki czemu pasują one zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego, bez względu na wiek lokatora. Dąb sonoma - jedno z najpopularniejszych wybarwień, imitujących naturalne drewno - wspaniale komponuje się z niemal wszystkimi barwami. Dobierając ciekawe dodatki, możemy stworzyć rozmaite stylizacje dopasowane do wieku, płci, czy zainteresowań naszej pociechy. W ten sposób zestaw FINEZJA może nam służyć przez wiele lat!

PL: Meble systemowe BREGI

NL: Meble systemowe BREGI

Grafitowe meble do pokoju nastolatka? A niby czemu nie? Porzuć stereotypy, drogi rodzicu, i zaakceptuj fakt, że nie to ładne, co ładne, lecz to, co się komu podoba. A tak się składa, że nastolatki lubią czerń i inne ciemne, stonowane kolory. W Mebline.pl doskonale o tym wiemy, dlatego wychodzimy naprzeciw młodzieżowym gustom z serią mebli BREGI, które można dodatkowo personalizować motywami kwiatowymi, modowymi, sportowymi i muzycznymi. Jeśli jednak twój nastolatek nie odżegnuje się od intensywnych kolorów, do wyboru mamy również fronty w pięknym, dziewczęcym fiolecie i równie atrakcyjnym, niebieskim wybarwieniu. 

Pełną ofertę mebli młodzieżowych można znaleźć na www.mebline.pl i www.mebline.nl