Szukasz biurka w przedziale cenowym od 150 do 300 zł? W asortymencie sklepu MEBLINE znajdziesz bogatą ofertę solidnych, niedrogich mebli przeznaczonych zarówno do biura, jak i do pokoju dziecka czy nastolatka.

Jeśli chodzi o komfort w miejscu pracy, nie możesz godzić się na żadne kompromisy. Odpowiednie biurko ma równie istotne znaczenie dla prawidłowej postawy ciała co wygodne krzesło podpierające odcinek lędźwiowy kręgosłupa, nie mówiąc już o tym, że dobre samopoczucie podczas wielu godzin nauki czy pracy znacząco wpływa na produktywność. W ofercie sklepu MEBLINE znajdziesz zarówno proste, uniwersalne biurka, jak i meble przeznaczone do pracy z komputerem i biurka narożne, które zapewniają większą powierzchnię roboczą.

Meble systemowe ZONDA - zestaw numer 4


Biurka z wysuwaną półką na klawiaturę

Jeśli na Twoim biurku leżą słowniki, książki, stosy dokumentów, kubek z kawą, ramka ze zdjęciem i wiele innych niezbędnych akcesoriów, które zawsze warto mieć pod ręką, nic dziwnego, że na blacie może zabraknąć miejsca na klawiaturę. Proste biurko z wysuwaną półką pozwoli wygospodarować dodatkowe miejsce i ułożyć przedramiona na wygodnej wysokości.

Biurko EUFORIA


Biurka/toaletki z szufladami

Estetyczny, uniwersalny design biurek CEZAR i MAXIMUS sprawia, że mogą one również pełnić funkcję damskiej toaletki. Obydwa biurka można skompletować z zestawem mebli do sypialni z tych samych serii. Obszerne szuflady zapewniają mnóstwo miejsca zarówno na dokumenty i akcesoria biurowe, jak i na przybory do makijażu i biżuterię.

Biurko CEZAR, Biurko MAXIMUS

 

Biurka narożne

Jeśli stoisz przed koniecznością zaaranżowania kącika do pracy w niewielkim mieszkaniu, warto zwrócić uwagę na biurka narożne, które pozwolą wykorzystać każdą przestrzeń, a przy tym zapewnią większą powierzchnię roboczą. Niektóre modele posiadają praktyczne nadstawki na monitor, które pozwolą Ci wygospodarować jeszcze więcej miejsca na blacie biurka.

Biurko VASINA, Biurko MAX

 

Tradycyjne biurka z szafką, półką i szufladą

Jeśli preferujesz biurka o klasycznym wyglądzie, a przy okazji potrzebujesz dużej powierzchni do pracy i miejsca do przechowywania, wybierz tradycyjne biurko z dużą szafką, wysuwaną półką na klawiaturę i szufladą na dokumenty. Niektóre modele mają dodatkowo półkę przeznaczoną na obudowę komputera.

Biurko BRICO, Biurko VASINA, Biurko INEZ


Biurka do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Biurko w pokoju Twojego dziecka musi być równie funkcjonalne jak Twoje, ale nie zaszkodzi też odrobina koloru, która wpisze się w wesoły charakter wnętrza. Z pewnością przydadzą się szuflady na artykuły szkolne i obszerna szafka na książki, a ożywiające barwy uprzyjemnią naukę.

Biurko NEMO, Biurko LIDO, Biurko BREGI, Biurko TENUS

Wszystkie biurka możesz obejrzeć na stronie sklepu Mebline.pl