W komodach najbardziej cenimy pojemność i wygodę użytkowania, ale jeśli taki praktyczny mebel ma stanąć w najbardziej reprezentacyjnym wnętrzu domu – w salonie, musi odznaczać się również estetycznym designem i nieskazitelnym wykończeniem.


Komoda to mebel, który spełnia funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną. W środku kryje mnóstwo niezbędnych drobiazgów i ważnych dokumentów, a to, co ustawisz na niej, nie pozostaje bez znaczenia dla estetyki i atmosfery wnętrza. Warto zatem dołożyć wszelkich starań, by wolnostojąca komoda idealnie współgrała ze stylistyką salonu.
Prezentujemy 10 propozycji komód, które nie tylko znacząco zwiększą funkcjonalność Twojego domu, ale też pięknie podkreślą jego styl i będą stanowić jedną z jego najważniejszych ozdób. Fronty z połyskiem, kolorowym akcentem lub imitujące drewno, do tego podświetlenie LED, możliwość podwieszenia, subtelne uchwyty lub system otwierania push-click — bogaty wybór opcji daje nam możliwość stworzenia nieskończenie wielu efektów aranżacyjnych.

Komoda GOYA A

Komoda LOGO 2E biały/czarny połysk (BLACK)

Komoda SALSA / TANGO sonoma

Komoda CAMA C śliwa/czarny połysk

Komoda TANGO LUMIA san remo

Komoda VIGO

Komoda LOGO 2C biały/bordo połysk

Komoda LOGO 1 wenge z oświetleniem LED

Komoda LIFE D śliwa/czarny połysk

W asortymencie sklepu MEBLINE znajdują się też szeroki wybór eleganckich, nowoczesnych komód RTV. Odwiedź stronę mebline.pl i poznaj całą ofertę komód do salonu.