Po dłuższej przerwie – wracamy z naszymi rankingami mebli!

Jesteście ciekawi co zmieniło się od ostatniego wpisu z tej serii? My również! Nie tracąc słów przedstawiamy ranking największej sprzedaży w internetowym sklepie meblowym mebline za miesiąc marzec 2016:

Miejsce 5 – Meblościanka TANGO san remo ciemne

Meblościanka TANGO san remo ciemne świetnie sprawdzi się w miejscach, w których dysponujemy niewielką ilością przestrzeni do zagospodarowania. Meblościanka TANGO, choć niewielka gabarytowo, z pewnością przechowa w sobie wszelkie niezbędne przedmioty. Dodatkowe oświetlenie LED pozwala uatrakcyjnić wygląd całego pomieszczenia, tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój.

 

Miejsce 4 – Łazienka MEGI

Popularność mebli łazienkowych MEGI świadczy o tym, iż poszukujecie Państwo komfortowych i eleganckich mebli łazienkowych w najlepszej cenie. Meble do łazienki MEGI to harmonijne połączenie dobrej jakości wykonania, świetnych kolorów i przystępnej ceny. Opcjonalne oświetlenie LED podkreśla nowatorski charakter łazienki. Polecamy!

 

Miejsce 3 – Szafa PRESTO 200

Szafa PRESTO to niekwestionowany hit sprzedaży! Piękne kolory, funkcjonalność i niska cena to główne atuty naszej szafy z drzwiami przesuwnymi PRESTO. Szafa przesuwna idealnie pasuje do sypialni, pokoju młodzieżowego, garderoby i przedpokoju. Warto ją mieć!

 

Miejsce 2 – Krzesło BOSS IX

Elegancki zestaw do jadalni to swoisty must-have w każdym domu. Przy sole spędzamy najwięcej czasu, ciesząc się obecnością domowników i gości. Wybierając krzesła do jadalni warto zwrócić uwagę, by były wygodne, stabilne a zarazem lekkie, gdyż będą często przesuwane. Krzesło BOSS IX ma wiele zalet, począwszy od pięknego wyglądu a skończywszy na niskiej cenie. Polecamy!

Miejsce 1 – Meblościanka SALSA

Meblościanka SALSA od wielu miesięcy utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się mebli z oferty internetowego sklepu meblowego mebline. Piękne, nowoczesne kolory, niska cena i oświetlenie LED sprawiają, że meblościanka cieszy się takim uznaniem wśród naszych klientów.

Następny ranking już niebawem! Jesteśmy ciekawi jak ułoży się klasyfikacja za miesiąc kwiecień. Bądźcie z nami!