Ranking najlepiej sprzedających się sof i kanap w lipcu i sierpniu 2015 roku.

Funkcja spania w sofach i wersalkach to najważniejszy element, na jaki zwracają uwagę klienci. Producenci doskonale o tym wiedzą i starają się wprowadzać nowe mechanizmy i rozwiązania, pozwalające na komfortowe i bezproblemowe użytkowanie mebli.

Które sofy z funkcją spania cieszyły się największym uznaniem klientów internetowego sklepu meblowego mebline? Wśród mebli z naszej oferty wybraliśmy te z największą ilością sprzedaży w lipcu i sierpniu 2015 roku.

Prym wiodą modele o klasycznych, ponadczasowych bryłach i prostym systemie rozkładania.

Ranking przedstawia się następująco:

3 miejsce - 9%

Sofa EUFORIA

Wygodna sofa tapicerowana EUFORIA cały czas utrzymuje jedno z czołowych miejsc na liście naszych bestsellerów. Wygodne siedzisko, komfortowy system rozkładania, stosunkowo duża powierzchnia spania – to tylko niewielka część atutów prezentowanej sofy pokojowej. 

Kanapa SMERF

Kanapa SMERF szturmem zdobyła serca zadowolonych użytkowników. Ciekawy, oryginalny wygląd, trwałość i funkcjonalność wpłynęły na niezwykłą popularność kanapy młodzieżowej SMERF. Możliwość wyboru koloru i strony zagłówka sprawia, że to idealny mebel dla Waszego dziecka. Polecamy!

2 miejsce - 12 %

Kanapa MAGNUM

Stylowa kanapa do pokoju MAGNUM to prawdziwa okazja dla wielbicieli klasycznych brył i wybarwień. Absolutnym hitem sprzedażowym jest kanapa w obiciu prezentowanym na poniższej fotografii. Tradycyjny szary kolor przełamano kontrastowymi poduszkami, uzyskując w ten sposób oryginalną i niepowtarzalną kanapę. Niewątpliwym atutem kanapy do salonu MAGNUM jest dostawa gratis na terenie całej Polski. 

1 miejsce - 15 %

Sofa TENUS

Praktyczna sofa młodzieżowa TENUS wchodzi w skład mebli systemowych do pokoju dziecięcego i młodzieżowego; można ją kupić również jako osobny element. Możliwość wyboru spośród czterech kolorów ułatwia dopasowanie sofy do aranżacji pokoju. Sofa TENUS to świetna jakość w naprawdę niskiej cenie!