Kolejny ranking najpopularniejszych mebli w internetowym sklepie meblowym MEBLINE przyniósł wiele zmian. Chcecie poznać je wszystkie? Zapraszamy do zapoznania się z kolejną klasyfikacją!

5 miejsce – Meblościanka LOCO

Tania meblościanka polskiej produkcji utrzymuje się w naszym rankingu już od kilku miesięcy. Głównym atutem meblościanki LOCO są modne kolory, ciekawa forma i obecność oświetlenia LED. Wybierając meble LOCO masz pewność, że otrzymujesz dobry produkt w niezmiennie niskiej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

4 miejsce - Szafa PRESTO 140

Szafa przesuwna PRESTO posiada wszystko, czego oczekujemy od funkcjonalnej szafy: górne i dolne półki, drążek na ubrania i miejsce na buty. Idealnie sprawdzi się w każdej sypialni, pokoju dziennym, salonie, przedpokoju i w pokoju nastolatka. Szafa PRESTO 140 jest świetnym i tanim pomysłem na urządzenie przestronnej garderoby. Polecamy!

3 miejsce – Szafa PRESTO 200

Szafa z drzwiami przesuwnymi PRESTO 200 to absolutna nowość w naszym rankingu. Szafa została zaprojektowana z myślą o tych z Państwa, którzy potrzebują więcej miejsca na schowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów. Piękne kolory, funkcjonalność, nowoczesność to główne atuty prezentowanego mebla. W naszej ofercie znajdziecie ogromny wybór szaf przesuwnych, dostosowanych do każdego wnętrza i każdej kieszeni. Wejdź i zobacz wszystkie produkty!

Szafa PRESTO 200 idealnie pasuje do sypialni. Na zdjęciu sypialnia PRESTO zest nr 2


2 miejsce – Szafa LONDON

Klienci pokochali naszą szafę z drzwiami przesuwnymi za dowolność w łączeniu korpusów i frontów oraz najniższą cenę. Szafa przesuwna LONDON to klasyczna szafa, z półkami i drążkiem na ubrania. Idealnie pasuje do przedpokoju i garderoby. Pomieści wszystko, co dusza zapragnie. To doskonały wybór do każdego wnętrza. Polecamy!

1 miejsce – Meblościanka SALSA

Tania meblościanka SALSA i w tym miesiącu była najchętniej kupowanym produktem w całej ofercie internetowego sklepu meblowego MEBLINE. Swoją niezwykłą popularność meblościanka SALSA zawdzięcza przede wszystkim wyjątkowo niskiej cenie. Meblościanka SALSA wraz z komodą tworzą praktyczny i tani zestaw do salonu. Czego chcieć więcej?

Wspaniałe produkty w niskich cenach tylko w internetowym sklepie meblowym MEBLINE. Polecamy!